0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›

Bryansky

Bryansky
dodaj do ulubionych


Wiek : 32 lat/a
Wzrost : 171 cm
Oczy : niebieskie
Włosy : ciemny blond
Alkohol : lubię okazjonalnie
Papierosy : lubię okazjonalnie

zgłoś nadużycie

w okolicy

190centymetrowyfacet Warszawa, Kraków,...

31lat/a

Andrzej_VOLVO Wrocław

34lat/a
Premium

Lucjanosz Wrocław

36lat/a
HOME  ›  dolnośląskie  ›  Wrocław, Poznań, Warszawa, cała Polska  › 


O sobie

Witam :)

Jestem facetem z klasą, uwielbiam towarzystwo atrakcyjnych, zadbanych kobiet, które potrzebują czułości, dużo ciepła i namiętności.
Nie ma ludzi idealnych, z resztą tacy byliby nudni, prawda ? Jednak staram się wysłuchać (mówią, że potrafię słuchać :D ), zrozumieć i przede wszystkim wesprzeć kobietę.
"Mądrym nie jest ten kto coś wie i wszystkim się chwali, ale ten, który pomimo swej wiedzy siedzi cicho i potrafi słuchać innych"

Jeśli cenisz sobie spotkania na wysokim poziomie, jesteś znudzona zwykłym, szarym dniem oraz potrzebujesz oderwania się od rzeczywistości, odezwij się :)
Nie liczę jedynie na seks, choć go nie wykluczam. Możemy wybrać się na spacer, do kina, teatru na romantyczną kolację albo wymyślić coś niecodziennego co wzbogaci wspomnienia.
Jesteś w delegacji sama, potrzebujesz towarzystwa? Jak najbardziej umilę Twój cenny czas.
Jestem młodym mężczyzną w wieku prawie ukończonych 27 lat :) Taki młody, co on może wiedzieć ? Otóż naprawdę dużo, he he jak tak dalej będzie to do 40-stki napiszę własną książkę :D
Mimo młodego wieku i wszechobecnym stereotypom nie jestem młodym desperatem szukającym bogatej "dziuni" ze skarbonką bez dna. Doskonale sobie radzę finansowo ;) 'Trochę' przeżyłem, dobro innych było zawsze ważniejsze od mojego i teraz myślę, że przyszedł czas by myśleć o sobie i zacząć czerpać od życia co najlepsze.

Potrafię się bardzo łatwo dostosować do każdej sytuacji i szybko nawiązuję kontakt. Prócz standardowego spotkania możesz również pokazać się ze mną  na różnego rodzaju bankietach, imprezach firmowych czy nawet weselu, gdyż jestem osobą z którą nie wstyd się pokazać i nie sposób się źle bawić.

Numeru telefonu oficjalnie nie podaje jedynie w wiadomości prywatnej także na co czekasz :) ?
Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam ciepło !

*Uwaga ! Informacja dla nieuków uprzykrzających życie innym. Użyjcie swojej głowy i kreatywności i nie kopiujcie czyjegoś opisu :)

Na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody.

Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, reemisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.)

Każdy przypadek jest zgłaszany organom ścigania. Wnioskowana Sądowa kwota zadośćuczynienia to 10 000zł za każdy dzień istnienia publikacji w Internecie, za każdy materiał osobno oraz zwrot kosztów zastepstwa procesowego reprezentującej mnie kancelarii prawnej.Umiejętności :
Taniec : średniozaawansowany
Angielski : znam dobrze
Niemiecki : nie znam
Francuski : nie znam
Do wynajęcia na :
mężczyzna do wynajęcia na ślub, wesele, studniówkę Imprezy (ślub, wesele, studniówkę, Sylwestera, Andrzejki itp.)
wyjazdy służbowe, bankiety firmowe, szkolenia Bankiety firmowe, szkolenia, wyjazdy służbowe
spotkania rodzinne, spotkania z przyjaciółmi Spotkania indywidualne (rodzinne, z przyjaciółmi)
mężczyzna do wynajęcia jako kierowca Jako kierowca osobisty
romantyczna kolacja z nieznajomym Romantyczną kolację, wino przy kominku
wyjazd na wakacje z nieznajomym Wyjazd na wakacje


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko Bryansky do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
8572844 wyświetleń od 11 Sty. 2016
tagi : mężczyzna do wynajęcia Wrocław, Poznań, Warszawa, cała Polska, pan do towarzystwa Wrocław, Poznań, Warszawa, cała Polska,Bryansky